Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2014

"Αποτελέσματα Σαββάτου για την Α' Χαλκιδικής"

Τέσσερις αγώνες διεξήχθησαν για την Α' κατηγορία της Ε.Π.Σ.Χαλκιδικής.

Πέταξαν καδρόνι με πρόκα σε ποδοσφαιριστή ενώ πανηγύριζε (video)

Ένα ξύλο που είχε πάνω του μια πρόκα δέχθηκε ο Λεάντρο Γκρίμι, την ώρα των πανηγυρισμών της Γοδόι Κρουζ για τη νίκη επί της Ρίβερ Πλέιτ με 2-1, με γκολ του Χούλιο Ροντρίγκεζ στις καθυστερήσεις.
Ο ποδοσφαιριστής ενιωσε έντονο πόνο, αλλά δεν είχε κάποιο τραύμα και κατάφερε να ολοκληρώσει το ματς.
"Με χτύπησε στο πίσω μέρος, αλλά δεν θέλω να το σχολιάσω άλλο. Είμαστε ευχαριστημένοι με τη νίκη. Δυστυχώς, λόγω αυτών των ανθρώπων κάποιοι άλλοι φοβούνται να έρθουν με τα παιδιά τους στο γήπεδο. Ήταν ένα πολύ σκληρό χτύπημα, αλλά είμαι μια χαρά", δήλωσε ο Γκρίμι.

ΒΟΛΕΪ: "ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-3" (Φωτορεπορτάζ)

Τον πρώτο της εντός έδρας αγώνα έδωσε σήμερα η ομάδα Βόλεϊ Παγκορασίδων του Απόλλωνα
στο κλειστό Γυμναστήριο.

Αντιμετώπισε τον ΜΑΣ Ατρόμητο και έχασε 0-3 σετ.
   Η συνάντηση κρίθηκε στο συναρπαστικό δεύτερο σετ, όπου οι φιλοξενούμενες το κέρδισαν δύσκολα με 23-25.
   Τα κορίτσια υπό την καθοδήγηση του κόουτς Απόστολου Μπιζέτα,έδειξαν ότι κάνουν καλή δουλειά.